Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Стоколос безостий — продаж насіння оптом та в роздріб

Стоколос безостий – продаж насіння оптом та в роздріб

Компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” пропонує відвідувачам сайту купити насіння стоколосу безгострого за оптовими цінами в Україні. Це багаторічна культура, що використовується у сільському господарстві як кормова сировина для тварин. Рослина, яка інакше називається багаттям, має відмінні властивості.

Стоколос безостий (Кострець безостий) відноситься до цінних сіножатей і пасовищних рослин. Урожай сіна становить від 12 ц/га на посушливих ділянках до 50 ц/га та більше на заплавних луках, забезпечених вологою; у культурі врожайність сіна сягає 135 ц/га. У 100 кг сіна багаття міститься 57,2 корми, од. та 5,9 кг перетравного протеїну.

Добре поїдається всіма видами худоби. Використовується для створення культурних пасовищ та сінокосів, закріплення земель, схильних до змиву.

Стоколос безостий

Стоколос безостий – особливості культури

Злак збагачує ґрунт азотом, що виробляється з вуглекислого газу. Трава має розвинене кореневище, що йде під землю на 2 м, а довжина трави становить 80-150 см. Має широке шорстке листя, суцвіття у вигляді волоті з червоними смужками. Поділяється безостий злак на луговий і польовий (також називаються північним і південним).

Вогнища лучні вологолюбні, здатні витримувати затоплення талими водами більше 45 днів, добре реагують на зрошення (але не люблять грунтові води, що близько стоять), стійкі до холоду. Костриці степові відрізняються високою стійкістю до посух, мають глибоку кореневу систему (до 1,5-2 м), здатні витримувати затоплення талими водами не більше 25 — 30 днів.

Може зберігатися в травостої при сіножаті понад 8-10 років, при пасовищному – 6-7 років. У дернових покриттях навіть у степовій зоні без поливу зберігається до 7-20 років. Придатний для вирощування у найрізноманітніших умовах. До ґрунтів невибагливий, але віддає перевагу родючим супіщаним і легкосуглинистим чорноземам з достатнім зволоженням; погано переносить важкоглинисті, а також кислі та солонцюваті ґрунти. Негативно реагує на близькість ґрунтових вод. Рослина відрізняється посухостійкістю, холодостійкістю та весностійкістю. Стійкий також до грибних захворювань. Добре переносить витоптування. Утворює вирівняні, без купин, але негусті травостої, що мають невисоку декоративність.

Переваги багаття

Якщо садівник вирішить купити насіння багаття оптом, то вже на перший рік сходів виявить його переваги. До них належать:

  • запобігання змиванню (за рахунок довжини кореневища);
  • невибагливість у догляді;
  • покращення агрохімічних властивостей родючих ґрунтів;
  • добре переносить багаторазове скошування;
  • несприйнятливість до опадів, спеки, холодів;
  • на другий рік зростання пригнічує розвиток бур’янів.

Окрім безазотистих сполук, містить клітковину та протеїн (по 20%), завдяки чому збагачує землю.

Насіння багаття оптом від ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”

Наша компанія реалізує багаторічні культури для садівників та фермерських господарств. Оптовикам пропонуємо вигідні умови співпраці.

Ми продаємо будь-який обсяг продукції, але вигідніше купувати багаття оптом. Зробіть замовлення в один клік, просто напишіть або зателефонуйте нам. Уточнити інформацію щодо товару, оплати та доставки можна за телефоном, вказаним на сайті.

Оформити замовлення