Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Насіння / Медоноси

Медоноси

Пропонуємо на реалізацію насіння медоносних культур для бджільництва та садівництва.

Всі якісні показники не нижче діючого ДСТУ.

До партії насіння додається договір купівлі-продажу, рахунок-фактура, видаткова та транспортна накладна, а також протоколи випробувань.

Вибираємо медоноси для створення кормової бази

Досвідчені бджолярі знають, наскільки смачними є мед, зібраний з тих чи інших медоносних рослин. Та й справжні любителі цього продукту знають, наскільки смак гречаного меду відрізняється від липового або зібраного з польових квітів. У нашому інтернет-магазині насіння медоносів представлене в широкому асортименті. Ви можете придбати насіння:

Культура Чистота, min. Схожість, min. Фасовка, кг Ціна з ПДВ, грн/кг
Гречка 98% 96% 20 50
Фацелія 98% 96% 35 160
Біла Конюшина 98% 96% 25 160
Еспарцет 98% 96% 25, 50 35
Буркун білий 98% 96% 20 130
Буркун жовтий 98% 96% 20 130
Синяк звичайний 98% 96% 35 250

Купити рослини-медоноси для бджіл

Медоноси – група рослин, з яких бджоли можуть збирати пилок, нектар і виробляють мед, пергу і прополіс. Багато з них лікарські, і згодом мед теж може придбати властиві цьому виду рослин цілющі властивості. Підбирати медоноси для територій поблизу пасіки слід з огляду на час цвітіння: від ранньовесняного до осіннього, а також потреби конкретної пасіки, затребуваність кожного виду меду, переваги власника.

Україна – країна тисячі медоносних рослин

Серед тисячі українських медоносів, найбільш поширені серед бджолярів для посіву такі рослини-медоноси: мордовник, вайда, гірчиця біла та жовта, гречка, козлятник, буркун білий дворічний і однорічний, а також жовта, конюшина біла, фацелія, , синець, розтаропша.

При правильному розрахунку часу та посіві медоносів, бджоляр може отримати медоносний конвеєр і повністю виключити безхабарний період на своїй пасіці.
«СМАРТ АГРО ПЛЮС» пропонує пасічникам насіння медоносних рослин та їх суміші в упаковках об’ємом від 1 кг. У нас ви можете замовити потрібний пасіці вид насіння медоносів з доставкою кур’єром або отриманням у поштовому відділенні.

Особливості посіву насіння рослин-медоносів

Насіння буркуну, який чудово росте в наших широтах, можна висівати весь сезон. Ця дворічна рослина, яка не боїться посухи та морозів, вважається одним із найкращих медоносів, придатних для формування кормової бази для бджіл. Вміст цукру в його нектарі досягає 45%, завдяки чому медопродуктивність йому з 1 Га дорівнює 120 – 300 кг.

Гречка є загальновідомим харчуванням бджіл. Мед, що отримується з її нектару, відрізняється насиченим темно-бурштиновим кольором та яскравим смаком. Насіння гречки, купити яке можна в нашому інтернет-магазині, відмінно підходить для формування кормової бази. Квітуча гречка, посіяна на будь-якій занедбаній ділянці або пустирі, гарантовано привабить цілі бджолині сім’ї та забезпечить їх господарів смачним та ароматним медом.

Не поступається за своїми смаковими якостями гречаному меду, мед, що отримується з нектару червоної, білої та рожевої конюшини. Ця багаторічна трав’яниста рослина активно приваблює корисних комах, забезпечуючи їх харчуванням. Висаджувати насіння конюшини рекомендується на сонячних ділянках. Він абсолютно невибагливий і швидко розростається. Тому сіяти його можна навіть у прохідних місцях, він не боїться витоптування.

Першокласною медової культурою вважається синець звичайний. Сіють його, як правило, ранньою весною. Він дозволяє зібрати літній мед, до складу якого входить маса корисних речовин та вітамінів. Насіння синця купити можна у нашому інтернет-магазині. Ця рослина невибаглива і добре розростається.

Особливим попитом у бджолярів користується насіння фацелії. Ця медоносна рослина починає цвісти через місяць після посіву. Один раз заклавши насіння в грунт, ви забезпечите чудове їх самосів на ділянці, відведеній під кормову базу для бджіл.

Є в нашому інтернет-магазині та насіння еспарцету. Цей медонос не боїться посухи, він невибагливий у догляді та цвіте все літо, забезпечуючи бджіл харчуванням, а їхніх господарів медом. І, нарешті, насіння козлятника – високоврожайної медоносної рослини. Воно забезпечує бджіл пергою вже наприкінці травня, гарантуючи добрий збір меду в середині літа. Все вищезгадане насіння медоносних культур ви можете придбати в нашому інтернет-магазині. Їх схожість, якість та врожайність ми гарантуємо.

Оформити замовлення