Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Про компанію

Про компанію

ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” – компанія-лідер в сфері реалізації насіння кормових та газонних трав. Початок співпраці з нами – це запорука успіху та гарантія якості врожаю, індивідуальний підхід та прості рішення складних задач. Нашими партнерами стали такі компанії: ГК “ЕРІДОН”, ФІРМА “АСТАРТА-КИЇВ”, ТОВ “ЕПІЦЕНТР К”, ПрАТ “МХП”, ТОВ “ВОЛИНЬ ЗЕРНОПРОДУКТ”, ТОВ “ЗЕМЛІ ЖИТОМИРЩИНИ”, ТОВ “ЛЕЛЯКІВСЬКЕ”, МХ “ФЕНІКС ХАНТЕР”, ТОВ СП “АГРОПРОММАШ”, ГК “ВІТАГРО” та інші.

Насіння від “Smart Agro Plus”

Вибір поставщика посівного матеріалу — один із найвідповідальніших і головних етапів в процесі підготовки посівної кампанії. Можна витрачати час на підготовку грунту, внесення добрив, підібирати вдалий кліматичний період для виходу в поле але все це буде марним, якщо насіння не буде мати високі посівні кондиції відповідні нормам діючого ДСТУ. Саме за ці елементи і бере на себе відповідальність наша компанія. Поєднання досвіду, оперативності в логістичних питаннях та індивідуального підходу дозволяє кожному партнеру відчувати себе в безпеці та комфорті при співпраці з нами.

У нас Ви зможете знайти посівний матеріал: кормових культур, газонних трав, сидератів, медоносів, травосуміші для сінокосів та пасовищ, а також добрива для підживлення та захисту майбутніх врожаїв. До цього всього асортименту компанія надає послуги із очистки та калібровки насіння, а також гідропосіву.

Смарт Агро Плюс — надійний партнер в насінництві на всі випадки життя!