Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Насіння / Травосуміші

Травосуміші

Пропонуємо на реалізацію суміші насіння газонних трав, суміші спец.призначе компоненти для створення травосумішей. Всі якісні показники не нижче діючого ДСТУ

Комерційна пропози “ТРАВОСУМІШІ”

 

СПЕЦ.ПРИЗ

Сінокосна 1

(імпортні компоненти )

Конюшина червона ( імпорт)- 10%
Райграс багаторічний ( імпорт)- 35%
Костриця лугова ( імпорт) 10%
Грястиця збірна – 10% Стоколос 30% Тимофіївка лучна ( імпорт) – 5%
5, 25, 50 195,00

Сінокосна 2

(імпортні компоненти)

Райграс багаторічний ( імпорт) – 35%
Костриця лугова 15%
Костриця очеретяна – 15%
Грястиця збірна – 10% Стоколос 20% Тимофіївка лучна ( імпорт) – 5%
5, 25, 50 180,00

Пасовищна 1

(імпортні компоненти )

Райграс багаторічний ( імпорт) – 40%
Костриця очеретяна 15 %
Костриця лугова 15%
Костриця червона ( імпорт) – 25%
Конюшина біла – 5 %
5, 25, 50 200,00

Пасовищна “Кантрі”

(імпортні компоненти )

Райграс багаторічний ( імпорт)- 40%
Костриця лугова ( імпорт) -15%
Костриця червона ( імпорт) – 15%
Костриця очеретяна ( імпорт) – 15%
Тонконіг лучний – 7% Конюшина біла – 7%
5, 25, 50 230,00

Насіння газонної трави та травосуміші для сінокосів

Компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” займається оптовими та дрібнооптовими поставками насіння газонних трав. Ми поставляємо насіння газонних трав, від найкращих виробників насіння для газону. Це є однією з переваг нашої компанії. Ми пропонуємо до вашої уваги газонні травосуміші, різних складів для різних ґрунтів та територій. Травосуміші для газону складаються з приємних на дотик різних монокультур, які ідеально доповнюють один одного в комплексі.

Ми постачаємо газонні травосуміші оптом, насіння газонної трави оптом для озеленення територій та благоустрою дворів, парків, оформлення спортивних та декоративних газонів, газони для дорожнього будівництва, аеродромів, а також насіння газону для рекультивації земель.

Насіння кормових, сіножатей, пасовищних і силосних трав

Коли справа стосується купівлі насіння пасовищних трав в Україні, Smart Agro Plus пропонує вам широкий асортимент високоякісного насіння. Ми спеціалізуємося на постачанні посівного матеріалу кормових, силосних та пасовищних трав, який відповідає найвищим стандартам якості.

Наша компанія пропонує пасовищні травосуміші оптом, які розроблені з урахуванням особливих потреб сільськогосподарських підприємств. Ми розуміємо важливість якісних кормових трав для забезпечення здорового харчування худоби та покращення пасовищних угідь. Тому ми пропонуємо тільки перевірене насіння, яке забезпечує високу схожість та хороший урожай.

Переваги кормових травосумішей

Вибір кормових травосумішей від “Smart Agro Plus” має низку переваг:

  1. Якість: Ми гарантуємо високу якість насіння. Наше насіння ретельно відбирається і проходить контроль якості, щоб забезпечити високу схожість і хороший урожай. Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійний та перевірений посівний матеріал.
  2. Різноманітність: У нас ви знайдете широкий вибір насіння кормових трав для різних цілей, включаючи сіножаті, пасовища та силосні угіддя. Ви зможете підібрати оптимальну травосуміш, яка відповідає вашим потребам та кліматичним умовам.
  3. Урожайність: Наше насіння забезпечує хороший урожай зеленої маси. Завдяки правильно підібраним сортам та якісному матеріалу ви зможете отримати рясні заготівлі корму для своєї худоби.
  4. Економічна ефективність: Використання якісного насіння дозволяє підвищити врожайність та якість кормів, що у свою чергу може скоротити витрати на купівлю корму. Ви зможете заощадити гроші та одночасно забезпечити своїх тварин якісним харчуванням.

“Smart Agro Plus” – ваш надійний партнер у насінництві. Ми готові запропонувати вам високоякісне насіння пасовищних трав, які допоможуть вам покращити якість кормів та підвищити врожайність. Зверніться до нас сьогодні та забезпечте своє господарство надійним насінням від найкращих виробників!

Купити насіння газонної трави та травосуміші для сінокосів в Україні

Для вирощування та облаштування газону на ділянці треба підібрати насіння газонної трави та травосуміші з урахуванням кліматичних умов та особливостей ґрунту. У цьому вам допоможе компанія “СМАРТ АГРО ПЛЮС”: у нашому асортименті знаходиться насіння та суміші для газонів, адаптовані під будь-які зовнішні умови нашої країни.

На нашому складі є широкий асортимент таких монокультур як, тонконіг луговий, мітлиця пагоносна, вівсяниця червона, конюшина біла, райграс, тимофіївка та безліч інших видів. Для Вас ми здійснимо доставку газонних травосумішей та насіння газону до будь-якої точки України чи найближчих країн.

Якщо у вас з’являться питання про те, як замовити насіння газонної трави, співробітники “СМАРТ АГРО ПЛЮС” допоможуть в остаточному виборі та оформленні замовлення. Щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте за одним із телефонних номерів із сайту.

Крім допомоги в оформленні покупок, ми проконсультуємо вас з будь-якого питання, яке стосується вирощування трав’яної суміші, догляду за рослинами тощо.

У натуральній та природній продукції зацікавлені всі. У нас ви можете купити травосуміші для озеленення придорожніх та паркових зон оптом, недорого! Наші газонні трави швидко сходять і мають усі необхідні сертифікати! Купую нашу продукцію Ви отримаєте сертифікати та документи на товар. Ми розповімо які будуть відмінності, як розвиватимуться різні сорти газонних трав. Наша компанія займається оптовим продажем насіння газонних трав по всій Україні. Ми відповідаємо за якість та стан насіння для газону, яке Вам поставляємо. Купити насіння газонних трав оптом Ви можете зателефонувавши нам або написавши нам на пошту або форму замовлення на сайті!

Оформити замовлення