Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Сінокісні травосуміші

Сінокісні травосуміші

Сінокоси та пасовища є джерелом корму для худоби. Але, як правило, не на всіх землях росте потрібна трава. У таких випадках вигідніше провести реконструкцію природних кормових угідь методом засіву насіння сіножатей трав. Компанія «СМАРТ АГРО ПЛЮС» пропонує купити насіння сіножатей травосумішей високої якості з доставкою по Україні. Сертифікована продукція відповідає всім державним стандартам.

Сінокісні травосуміші

Чому травосуміші

Досвід та практика показують, що суміші трав виграють перед чистими посівами, перевищуючи їх за врожайністю у 1,5-2 рази. Рослини в травосуміші більш повно використовують поживні речовини, літні опади і сонячне світло. За рахунок азотфіксації бобових та інших елементів мінерального живлення рослини більше насичуються азотом. Підвищується міцність культур з стеблами, що полегають, а також покращується фітосанітарний стан посівів.

Який склад травосуміші краще купити

При складанні суміші сіножатей враховуються:

  • екологічні умови місця;
  • термін та спосіб використання травостою;
  • рівень агротехніки;
  • частота використання;
  • вид скоростиглості трав.

Наприклад, для посушливих регіонів рекомендується використовувати ксероморфні рослини, на засолених ділянках – солестійкі культури. Обов’язковим компонентом сіножатей є верхові злакові трави, які дають високі врожаї при двоукосному скошуванні. До пасовищних сумішей трав поряд з верховими до складу включаються низові трави, які мають довголіття і витривалість до витоптування.

Якісне насіння від виробника

Для залуження сінокосів та пасовищ ми пропонуємо випробувані та рекомендовані до виробництва травосуміші з урахуванням виду травостою за термінами стиглості та екологічних умов. Щоб купити насіння сіножатей, залиште заявку на сайті.

Оформити замовлення