Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація

Інформація

Фацелія

Фацелія – це справді «скарб». Варто тільки дізнатися про властивості цієї невибагливої рослини, як відразу виникає бажання придбати насіння і переконатися на практиці в його невичерпній корисності.

Кормові травосуміші

Зелений корм – це ключове джерело корисних речовин для великорогатої худоби. Однак далеко не кожна трава здатна наситити тварину та забезпечити її всіма необхідними корисними елементами.

Які культури входять у кормові травосуміші

Якісні фермерські угіддя – це ідеальне рішення для тих, хто прагне збільшувати поголів’я худоби. Створити такі луки цілком можна самостійно.

Основне джерело їжі для великої рогатої худоби влітку – зелений корм. У ньому є величезна кількість корисних компонентів. Кожен фермер може створити власний пасовища для своїх тварин.

Кожен бджоляр турбує щосезону лише одне питання – це обсяг зібраного меду. Підсумковий результат багато в чому залежить від якості розташованих поблизу полів.

Звертайтеся до менеджерів компанії ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”, щоб купити насіння кормових трав та травосумішей за вигідною ціною від виробника оптом та в роздріб.

Багато фермерів використовують насіння кормових травосумішей, щоб отримати якісні угіддя для випасу великорогатої худоби. Кормові трави бувають однорічні та багаторічні.

Власна кормова база – це ідеальне рішення для невеликого господарства. Звичайно, завжди можна придбати готове сіно. Однак його якість не завжди відповідає очікуванням, а ціна досить висока.

Насіння для газону

Визначаючи з відповідним насінням для газону, слід брати до уваги не тільки свої переваги, а й характеристики ґрунту, кліматичні умови.

Застосування насіння багаторічних трав для різних цілей

Насіння багаторічних трав набуває для різних цілей. Такі трави допомагають налагодити сівозміну, вони ідеально підходять для газонів, але найчастіше їх купують для вирощування кормової трави.