Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Райграс багаторічний

Райграс багаторічний

Райграс пасовищний (багаторічний) – це трав’яниста квіткова рослина. Вигляд: Плевел, сімейство: Злаки.

Має потужну кореневу систему, стебло сягає 70 сантиметрів завдовжки. Є гарною пасовищною та сіножаткою культурою.

Райграс пасовищний

Райграс пасовищний широко використовується як для кормових цілей, так і має широке застосування у міських газонах.

Райграс є чудовим, високоякісним кормом, що швидко укорінюється і дає хороший урожай у рік посіву за наявності прохолоди (від 10 до 25 ° С) і достатньої вологості. Райграс погано переносить затоплені ділянки.

Він має кілька очевидних переваг. По-перше, завдяки своїй поживній цінності райграс багаторічний є відмінним вибором для випасання великої рогатої худоби та овець. По-друге, він добре пристосовується до помірно помірного клімату і може пережити посушливе літо. І, нарешті, він швидко відновлюється після випасу та активно кущується.

Райграс багаторічний для газону

За належних умов райграс пасовищний проростає швидше, ніж насіння інших газонних трав. Однак після укорінення він поширюється повільно.

Традиційні багаторічні сорти райграсу мають відносно неглибоке коріння, що історично обмежувало їх жаро- та посухостійкість порівняно з кострицею.

Райграс пасовищний також є ключовим компонентом сумішей насіння прохолодних сезонів для газонів та спортивних майданчиків у північних та перехідних зонах. Його швидке проростання і швидке зростання розсади забезпечують швидке забарвлення і стабільність, поки трави, що повільніше проростають, такі як мятлик, приживаються. Райграс пасовищний віддає перевагу сонцю, але добре переносить і легке затінення.

Купити насіння трав та травосуміші для озеленення ви можете зателефонувавши нам або заповнити заявку на сайті.

Оформити замовлення