Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
 • Українська
 • English
Головна / Інформація / Найкраще насіння сіножатей трав

Найкраще насіння сіножатей трав

Компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” реалізує насіння сіножатей, які необхідні для того, щоб заготовляти сіно. Сено – важливий продукт, який використовується для корму тварин різного виду. Багато фермерів займаються сіножатями, щоб заготовити відмінний поживним корм для великої рогатої худоби, для дрібної рогатої худоби. Корм повинен бути добре продуманий, найкраще, якщо він одразу складатиметься з різних культур.

Найкраще насіння сіножатей трав

Найкраще насіння для сіножаті

Як відомо найпоживніший корм – бобові культури, оскільки вони містять масу протеїну. Однак давати тварині тільки бобові культури шкідливо, це може негативно впливати на травлення, тому багато фермерів радять змішувати бобові та злакові культури. І тут виходить оптимальний варіант корму. Якщо розглядати найпопулярніше насіння для створення сіна, то вибирайте такі культури, як:

 • люцерна,
 • конюшина,
 • еспарцет,
 • овес,
 • кострець.

Кожна з цих трав має свої позитивні властивості, допомагає забезпечити тварину відмінним кормом. Все залежить від регіону, в якому він зростатиме. Для цього підбирається кілька видів трав, які позитивно впливатимуть на розвиток один одного та підтримуватимуть під час зростання. Дуже важливо, як правильно засіяти насіння у певний період, а й вчасно їх покосити, щоб у результаті отримати насіння з правильним вмістом вологи. Після сушіння рівень вологи не повинен перевищувати 15%, у цьому випадку воно витримає тривале зберігання та не згниє. Щодо збирання культур, то бобові треба прибирати в період формування бутонів, а злакові під час колошення. Якщо зважати на всі нюанси, то можна отримати хороший урожай, гідний рівень сіна.

Купіть найкраще насіння сіножатей

Хочете забезпечити своїм тваринам збалансований та поживний раціон? Шукаєте оптимальне насіння сіножатей для годування худоби? Тоді ви на правильному шляху! “Smart Agro Plus” – ваш надійний партнер у галузі сільського господарства та продажу кращого насіння сіножатей трав.

Наше насіння відрізняється високою якістю і має прекрасне зростання навіть на різних грунтах. Ми гарантуємо, що насіння сіножатей “Smart Agro Plus” приведе до рясного врожаю, забезпечуючи корм для ваших тварин протягом усього сезону.

Чому обирають нас? Ми маємо кілька сильних причин:

 1. Якість – все насіння проходить суворий відбір і ретельні випробування, що гарантує високу схожість та прекрасне зростання рослин.
 2. Асортимент – у нас ви знайдете широкий вибір насіння різних сіножатей трав, що дозволяють створити ідеальну кормову суміш для різних видів тварин.
 3. Досвід – “Smart Agro Plus” має багаторічний досвід роботи на ринку сільського господарства, що дозволяє нам надати вам найкращі поради та рекомендації для успішного врожаю.
 4. Зручність – замовити насіння у нас просто та швидко. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, щоб ви могли отримати необхідне насіння у зручний для вас час.

Ми пишаємося нашими продуктами та впевнені, що вони допоможуть вам підвищити ефективність вашого скотарства чи фермерського господарства. Наше насіння сіножатей – це ваш ключ до успіху та процвітання!

Купіть найкраще насіння сіножатей від “Smart Agro Plus” прямо зараз, і ви не пошкодуєте про свій вибір. Дозвольте нам стати вашим надійним партнером на шляху до успішної та прибуткової агрокультури!

Оформити замовлення