Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння травосуміші оптом та в роздріб!

Насіння травосуміші оптом та в роздріб!

Травосуміш – це суміш насіння різних рослин. Склад травосумішей залежить від функціонального призначення трав, від цілей, яких Замовник хоче досягти.

Вас цікавить різне насіння травосуміші? Звертайтесь до ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”! Ми формуємо склади травосумішей на замовлення Клієнтів. На відміну від інших компаній ми робимо це безкоштовно!

Насіння травосуміші

Звертайтеся до наших менеджерів. Підкажемо, які трави найбільше підходять для вирішення Ваших завдань.

Умовно трав’яні суміші можна розділити на групи:

  • Газонні трави для укосів доріг та задернення схилів
  • Суміші для садово-паркових та звичайних газонів
  • Суміші для спортивних та дитячих майданчиків
  • Трави для рекультивації земель
  • Кормові травосуміші

Розглянемо ці групи окремо:

Газонні трави для засіпання схилів і укосів доріг

Склад травосумішей залежить від крутості та експозиції схилів.

Склад даних травосумішей залежить від крутості та експозиції схилів. При більш крутих схилах та південній експозиції у суміші повинні переважати трави зі стрижневою кореневою системою та кореневищним типом кущіння. Зразковий склад травосуміші: 50-60% кореневищних рослин (наприклад, райграсів), 20-30% – бобові рослини, 10-30% – рихлокустові. На пологих схилах, що виходять на північний бік, підійдуть вищезгадані трави, а також тимофіївка лугова, синьогібридна люцерна.

Суміші для садово-паркових та звичайних газонів

Садово-парковий газон повинен витримувати відвідування великих мас відвідувачів і мати привабливий зовнішній вигляд. Він має бути тіньовитривалий, посухостійкий, відрізнятися довголіттям. Зазвичай такі суміші складаються з 3-5 багаторічних злакових трав із додаванням багаторічних бобових рослин. Для звичайних газонів використовують такі насіння травосуміші: багаття безосте, їжака збірна, костриця лугова, житняк, пирій повзучий.

Суміші для спортивних та дитячих майданчиків

Такий газон має бути стійким до інтенсивного витоптування. Доцільно включати до суміші наступні трави: райграс пасовищний, вівсяницю лугову, тонконіг луговий, мітлицю білу.

Норму висіву насіння необхідно збільшити у 2 рази.

Трави для рекультивації земель

Ці рослини повинні мати високу стійкість до забруднення ґрунту та повітря нафтопродуктами, солями важких металів. Вони мають бути невибагливі у догляді, швидкі у зростанні. Відмінна риса – здатність пов’язувати обсяги забруднюючих речовин та бруду. Трави, що відповідають цим вимогам: фестололіум, костриця лучна, костриця червона, тимофіївка лучна.

Кормові травосуміші

До цієї групи трав відносять багаторічні злакові та бобові рослини, які використовуються для створення сінокосів та пасовищ. Кормові травосуміші повинні забезпечувати рівномірний урожай зеленої маси, повинні мати високу поживну цінність і гарну засвоюваність.

Особливість пасовищних трав полягає в їхній здатності швидко відростати після стравлювання і у стійкості до витоптування. Найбільш підходящі трави: луговий мятлик, райграс англійська, костриця червона, конюшина біла, люцерна жовта.

Кормова травосумішка для сінокосів може включати в себе тимофіївку лучну, червону конюшину, еспарцет, люцерну, вівсяницю лучну, райграс пасовищний.

Замовляйте та купуйте насіння травосуміші у перевіреного постачальника ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”! Початок співпраці з нами – запорука успіху та гарантія якості врожаю, індивідуальний підхід та прості вирішення складних завдань.

Оформити замовлення