Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння ріпаку за доступними цінами

Насіння ріпаку за доступними цінами

ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” пропонує до купівлі широкий асортимент посівного матеріалу польових та овочевих культур. Ми пропонуємо придбати насіння ріпаку оптом на найпривабливіших умовах. У нас можна придбати посівний матеріал провідних світових виробників. Продаж насіння здійснюється в онлайн-режимі та при особистому відвідуванні нашого офісу. Багато фермерів, компаній почали закуповувати ріпак оптом з багатьох причин. Одна з них – використання рослинної ріпакової олії на біодизель. Альтернативний вид палива дозволяє замінити нафтопродукти, а також захистити довкілля від шкідливих викидів. Для фермерів трав’яниста рослина є оптимальною для вирощування культурою. Для нього легко можна підібрати сприятливі агротехнічні умови.

Насіння ріпаку

Застосування та вартість насіння ріпаку

Ріпс купити оптом, ціна якого залежить від сорту та обсягу поставки, можна в нашій компанії. Ми є найбільшим постачальником посівного матеріалу в Україні, тому ви можете бути впевнені у високій якості продукції, що реалізується. Зелену масу можна використовувати як сидеральне добрива, оскільки вона покращує структуру і підвищує родючість ґрунту. Посіви забезпечують кормом тварин протягом усього осіннього періоду. Насіння ріпаку купити оптом можна не тільки вигідно та просто, але й з оперативною доставкою. Ми продаємо озимий, ярий сорти та пропонуємо своїм покупцям:

  • компетентну консультативну підтримку у підборі посівного матеріалу;
  • оперативну доставку до регіонів країни;
  • адекватні, не завищені ціни;
  • зручну форму для онлайн-замовлення;
  • вигідні умови співпраці як для приватних осіб, так і для компаній.

Купити насіння ріпаку за цінами виробника ви можете у нашому фірмовому магазині за пару хвилин, скориставшись зручною онлайн-формою. Доставка замовлення здійснюється у всі міста та населені пункти України. Ми маємо власну службу доставки, а також ми співпрацюємо з найбільшими транспортними компаніями. У нас ви можете замовити ярий та озимий ріпак оптом, ціна якого не завищена та доступна для всіх бажаючих. Ми готові зробити вам вигідну пропозицію!

Оформити замовлення