Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння кормових трав

Насіння кормових трав

Якість корму безпосередньо впливає на здоров’я худоби. Правильний баланс вітамінів та поживність вирощених рослин – головна умова для набору маси, для збільшення надою корів. Наш магазин пропонує вам купити якісне насіння кормових трав для пасовищ.

Купити насіння кормових трав для пасовищ в Україні

Наш інтернет-магазин – найбільший у країні продавець насіння та травосумішей, корисних підживлень та інших товарів для дачі, саду та городу.

У магазині Smart Agro Plus ви зможете купити насіння пасовищних трав для посіву на великій території. Комбінація однорічних та багаторічних сортів рослин забезпечить худобі поживний корисний раціон. Крім того, багато готових травосумішок з каталогу підійдуть для заготівлі сіна. До складу сумішей на корм обов’язково входять злакові рослини, які чудово засвоюються коровами та іншими тваринами.

Команда Smart Agro Plus знаходиться виключно на стороні покупців. Ми відповімо на всі ваші питання, пов’язані з вирощуванням, правильним доглядом за рослинами, їх обробкою від хвороб та паразитів.

Суміші кормових трав для пасовищ

У каталозі Smart Agro Plus ви знайдете багаторічні трави на корм худобі від перевірених виробників. Виробники випускають комбіновані кормові травосуміші, суміші для пасовищного вирощування та трави для заготівлі сіна. До складу різнотрав’я, призначеного для корму, входять насіння наступних культур (пропорції перерахованих сортів рослин у різних сумішах відрізняються):

  1. Райграс пасовищний.
  2. Вівсяниця очеретяна.
  3. Конюшина повзуча.
  4. Вівсяниця лучна.
  5. Мятлик луговий.
  6. Їжачка збірна.

При виборі пасовищного різнотрав’я на корм враховуйте клімат та тип ґрунту на вашій земельній ділянці. Якщо ви не можете підібрати потрібну суміш насіння, ми допоможемо знайти найкраще рішення.

Чи можна купити недорогі кормові травосуміші для посіву пасовищ?

Ні, недорогі суміші для посіву на корм складаються з неякісного насіння. Подібні товари виробляються шахраями у неприпустимих умовах. Відсутність сучасного обладнання та ліцензій на виробництво, закупівля низькоякісної сировини – усі ці фактори призводять до випуску товару незадовільної якості. Несумлінні підприємства неодноразово порушують виробничі норми. Тому ми не радимо купувати насіння в сумнівних магазинах з дешевими цінниками.

Оформити замовлення