Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння білої конюшини в Україні

Насіння білої конюшини в Україні

Знаменитий трилисник – багаторічна рослина, газон з якої одразу впадає у вічі. Дрібний квітучий розсип прикрасить будь-яку садову ділянку. А невибагливість у догляді і зовсім робить цю рослину однією з улюблених дачників. Щоб виростити справжню якісну конюшинну галявину, потрібно замовити якісне насіння газонної трави з білою конюшиною. З цим завданням вам допоможемо впоратися ми – компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”.

Купити насіння білої конюшини повзучої в Україні оптом та в роздріб

Наш інтернет-магазин є найбільшим майданчиком з продажу товарів для садівництва та озеленення територій. Асортимент магазину містить все, що потрібне для вирощування якісного газону. Ви знайдете тут газонне насіння, інноваційні добрива, засоби хімзахисту для рослин. Крім того, у нас можна купити насіння газону з повзучої білої конюшини з доставкою по Україні.

Встановлювати чесні ціни на товар нам дозволяє безпосередня співпраця з виробниками та постачальниками. Усі компанії, чия садівницька продукція знаходиться на сайті, перевірені на сумлінність. Ми не випускаємо в продаж браковане та неякісне насіння.

ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” завжди на стороні клієнта. Ми відповімо на будь-які питання про посів, вирощування та догляд за рослинами. Для безкоштовної консультації просто зателефонуйте нам за номером телефону, який ви бачите на сайті.

Низкоросла біла конюшина повзуча для газону

У нас ви можете купити на посів насіння низькорослої газонної трави білої конюшини в Україні. Ця карликова повзуча рослина дозволяє виростити на своїй ділянці щільний квітучий газон, який:

  • Не пропускає крізь свій зелений покрив жодне бур’ян.
  • Не втрачає соковитості до пізньої осені.
  • Підвищує імунітет поряд зростаючих газонних рослин.
  • Збагачує ґрунт на ділянці азотом.

При посіві газону з білої конюшини низькорослої будьте уважні: рослина не переносить азотних добрив. Вони негативно впливають на здоров’я трави і при надлишку здатні знищити галявину. Купуйте підживлення, що містять фосфор та кальцій. Крім того, такий газон рекомендується стригти тримером, а не газонокосаркою.

Від чого залежать ціни на насіння білої конюшини

Ціна на білу конюшину для газону залежить від декількох параметрів. По-перше, це виробник. Компанії, чия продукція знаходиться на нашому сайті, по-різному формують кінцеву вартість свого продукту, виходячи з понесених витрат та націнки. По-друге, це обсяг покупки. Чим більший обсяг мішка з насінням – тим вигідніше обійдеться замовлення. І, по-третє, це сорт рослини. Один більш стійкий до витоптування, другий – до суворого клімату тощо.

Конюшина біла оптом

У нашому магазині також можна купити оптом насіння конюшини білої. Оптові доставки доступні і фізичним, так і юридичним особам. Оскільки ціна на сайті вказана для роздрібної торгівлі, при покупці оптом ми проведемо перерахунок підсумкової суми вашого замовлення.

Щоб замовити білу конюшину оптом, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Оформити замовлення