Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Мятлик луговий — насіння для багаторічного газону

Мятлик луговий – насіння для багаторічного газону

Мятлик луговий (латинська назва – Poa pratensis, американська – Kentucky bluegrass, англійська – Smooth meadow grass) – один із найпоширеніших злаків (клас Однодольні) для довговічних газонних і трав’янистих покриттів на більшій території земної кулі. Має масу позитивних і необхідних достоїнств, один з кращих представників трав і помічник при вирішенні завдань, що важко здійснити. Належить до зимостійких і жаростійких рослин. Сортова варіативність велика, у промисловому насінництві понад 290 сортів. Використовується як у чистому вигляді окремо, так і в суміші сортів (бленди), так і в травосумішках з іншими культурами (наприклад, з вівсяницею червоною та пасовищним райграсом).

За довговічністю сумісний з вівсяницею червоною та її підвидами, утворюючи багаторічний газон неперевершених характеристик, але не має бажаної однорідності у фактурі ворсу. На вигляд чудово корелює з листом райграсу багаторічного, тому райграс професійного типу дуже часто підсівається у вже існуючий мятликовий травостій.

Опис, сфера застосування

Відділ Квіткові рослини (Покритонасінні) – Клас Однодольні – Сімейство Злакові (злаки, мятликові)

Широко використовується для влаштування спортивних і футбольних полів, гольф-полів (зони фервеї та ти), партерів, покриттів спеціального призначення (наприклад, аеродроми), завдяки одній з найміцніших на розрив і зв’язковій кореневій системі застосовується при виробництві готового дерну. зрізання та подальшого перевезення на нове місце, а також при створенні прибудинкових галявин, озелененні елітних котеджних селищ та поселень. Дуже цінна рослина для сільського господарства, високопоживних пасовищ та високопродуктивних сінокосів.

Оптимальні терміни посіву насіння починаються з середини липня і закінчуються двадцятими числами серпня. При цьому необхідно робити коригування на існуючу погоду у цей термін. Насіння дрібне, однорідне, схожість висока, завдяки чому на 100 м2 йде близько 2,0-2,5 кг за розумні гроші. У даному розділі представлені всі наявні сорти, доступні для покупки на території України, які отримали чудовий зворотний зв’язок, відгуки, широкий відгук на форумах та в експертному середовищі фахівців зеленого світу.

Оформити замовлення