Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Люцерна та особливості її вирощування

Люцерна та особливості її вирощування

Люцерна – це популярний медонос, який широко використовується в сучасному бджільництві. Ця рослина відмінно підходить для формування кормових баз поблизу професійних та аматорських пасік. Зустрічається вона й у дикорослому вигляді. Люцерна невибаглива, вона відрізняється підвищеною морозо- та посухостійкістю. Наш інтернет магазин «СМАРТ АГРО ПЛЮС» (Україна) пропонує купити насіння цього медоносу за доступною ціною. Ми пропонуємо опт та роздріб. Якість та гарну схожість насіння ми гарантуємо.

Що є люцерною?

На відміну від інших, поширених у нашому регіоні медоносів, люцерна є багаторічною рослиною. Тому вона користується особливою популярністю і у професійних пасічників, і у бджолярів-аматорів. А серед споживачів цінується люцерновий мед, який має виражений рослинний присмак та чудовий аромат.

Люцерна висаджується насінням на всій території нашої країни, де добре розвинене бджільництво – у західних та південно-західних областях. Під неї відведено величезну кількість гектарів. Справа в тому, що ця рослина має велике значення для сільського господарства. Стебла та листя люцерни йдуть на корм худобі, а нектар, що утворюється всередині суцвіть, є найкращим харчуванням для бджіл. Він гарантує великий урожай меду, з одного га можна отримати до 300 кг. З таким збором під час продажу меду можливий як опт, так і роздріб.

Люцерна, як уже було згадано вище, не боїться, ні заморозків, ні посухи. Насіння, посаджене в землю, почне проростати за температури вище 3 градусів. Насіння не загине під час весняних заморозків, тому починати їх посів можна ранньою весною. Це дозволить розраховувати на врожай меду на початку літа. Люцерна вважається невибагливою рослиною. Для її посадки підходять будь-які ґрунти. У дикій природі вона росте де завгодно. Її можна побачити вздовж доріг, на схилах ярів, у балках та на луках. Цей медонос є ярою культурою, розмножується він не лише насінням, а й пагонами. У нашому інтернет магазині налагоджено їх продаж – опт і роздріб.

Купити насіння люцерни

У сільському господарстві використовують кілька видів люцерни, купити їх і оптом, і в роздріб можна в нашому інтернет магазині. Майже всі є медоносами, ціна на них цілком доступна. Найпопулярнішими з них вважаються:

  • Люцерна посівна;
  • Люцерна жовта серпоподібна.

Вони дають кристально чистий бурштиновий мед, густий, ароматний та тягучий.

Люцерна посівна, насіння якої оптом і в роздріб можна купувати в нашому інтернет магазині за доступною ціною, є низькорослою, малогіллястою рослиною з ліловими або фіолетовими квітками, де добре виражений нектарник. Ця культура любить світло, тому висаджувати її рекомендується на залитих сонцем ділянках розріджено. Це дозволить розраховувати на добрий урожай. Бджоли навідуються на засаджені цим сортом люцерни поля протягом дня, особливо в міру спекотну, сонячну погоду, оскільки в цей час на її квітках утворюється велика кількість пилку, який вони збирають.

Люцерна жовта серпоподібна відрізняється кистеподібними суцвіттями з дрібними, жовтими квітками. Засіяні її насінням поля – це чудове місце для стоянки кочової пасіки. Ця культура є найкращим медоносом, що відрізняється високою нектаропродуктивністю та, відповідно, врожайністю. Насіння цього медоносу оптом і в роздріб теж можна купувати в нашому інтернет-магазині, де пропонуються найкращі товари для пасіки за доступною ціною.

Склад нектару на суцвіттях люцерни постійно змінюється. Максимальна кількість цукру в ньому спостерігається близько години дня та чотирьох годин вечора протягом усього спекотного літа. А о 14 та 17 годині, відповідно, рівень глюкози в ньому стрімко падає. В цей час бджоли не запилюють рослину.

Вважається, що 1 га люцерни буде достатньо для збирання нектару 10-ма бджолиними сім’ями. Для отримання чистого люцернового меду слід стежити, щоб поруч із кормовим полем був великих посівів інших медоносів. До особливостей люцернового меду можна віднести великий вміст глюкози, через який він швидко густіє і кристалізується. Тим не менш, він цінується серед споживачів, яких цікавить роздріб завдяки своїм цілющим властивостям. Люцерновий мед рекомендований до вживання в розпал сезонних застуд, при захворюваннях серця, печінки та нирок, порушеннях роботи ШКТ.

Купувати насіння люцерни в Україна оптом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині, де вони представлені у великому асортименті. Ціна на них у нас знижена.

Оформити замовлення