Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Купити насіння трав

Купити насіння трав

Насінницька компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” займається розведенням та продажем насіння однорічних та багаторічних трав, зернових та зернобобових культур в Україні! У нас ви можете купити насіння трав в Україні за доступними цінами!

Купити насіння однорічних трав

Однорічні рослини мають нетривалий вегетаційний період, це дозволяє висівати насіння трав у різні терміни та забезпечувати тварин свіжим кормом протягом тривалого періоду часу.

Найбільше кормове значення серед однорічних трав дає віка яра. Це рослина сімейства бобових, яка дає багатий, добре засвоюваний корм. Віку яру із задоволенням поїдають усі види сільськогосподарської худоби. Рослина вирощується для одержання сіна, сінажу, зеленої маси, силосу. Часто вика яра вирощується на зелене добриво, ця рослина збагачує ґрунт азотом, калієм, фосфором, розпушує землю.

Купити насіння трав

Суданська трава сімейства злакових вирощується для одержання зеленої маси, силосу, сіна. У середньому врожай зеленої маси трави становить 170-300 центнерів з 1 гектара. У зрошуваних зонах землеробства одержують по 450-600 ц зеленої маси з 1 гектара. Урожайність сіна становить 50—100 ц, урожайність насіння — 6—18 ц, на поливі одержують до 23 ц насіння з 1 гектара.

Купити насіння однорічних трав в Україні можна в нашій компанії. Цікавить наявність та ціна на насіння трав – зв’яжіться з нами (098) 267-21-01!

Насіння багаторічних трав

Поліпшення насінництва трав підвищує продуктивність кормовиробництва. Найкращими попередниками багаторічних трав є чиста пара та просапні культури, озимі зернові.

Для насіннєвого посіву слід використовувати насіння трав селекційних сортів І або ІІ класу.

Оскільки багато насіння багаторічних бобових трав мають тверді оболонки, необхідно пропускати їх через скарифікатори. Перед посівом насіння всіх видів трав протруюють спеціальними препаратами. Обробку насіння злакових трав слід проводити не раніше 45-50 днів, а бобових культур за 15-20 днів до сівби.

Високий урожай трав можна отримати, якщо висівати насіння у чистому вигляді. Високий урожай трав виходить за допомогою висіву насіння в чистому вигляді. Посів може бути весняним або літнім, безпокровним або підпокровним, широкорядним або суцільним рядовим.

Догляд за травами полягає у боротьбі з бур’янами, розпушуванні, добриві мінеральними препаратами, боротьбі зі шкідниками, додатковому запиленні.

Багато трав, дозрівши, легко обсипають своє насіння. Щоб не допустити втрат насіння багаторічних трав, через 2-3 тижні після цвітіння необхідно щодня оглядати рослини. Слід приступати до збирання насіння в міру їхнього дозрівання.

Збирання трав, як правило, проводять прямим комбайнуванням. Після обмолоту трав комбайном купа має підвищену вологість, тому її відразу ж розсипають тонким шаром під навісом, а в сонячні дні – на відкритому повітрі, очищають від бур’янів та механічних домішок. Далі їх сортують.

Така агротехніка сприяє покращенню кормовиробництва, а це у свою чергу сприяє покращенню якості тваринницької продукції.

Купити насіння багаторічних трав можна безпосередньо на нашому сайті.

Шкідники – насіння бур’янів

Сміттєві рослини широко поширені по всьому світу, насіння бур’янів налічує кілька тисяч видів. Бур’яни заглушають культурні рослини, кормові трави поглинають із ґрунту велику кількість води, поживних речовин, виділяючи у ґрунт шкідливі речовини. Це призводить до зниження врожайності, іноді призводить до загибелі насіння посівів багаторічних кормових трав.

На сіножаті та пасовищах отруйні бур’яни викликають отруєння тварин. Високостеблові та соковиті бур’яни забивають робочі органи збиральних машин, уповільнюючи продуктивність. Кучеряві бур’яни викликають вилягання сільськогосподарських культур, це призводить до великих втрат урожаю.

Насіння трав бур’янів: їх особливості

  • Мають високу насіннєву продуктивність, одна рослина може виробляти до 1000 насіння
  • Різні способи розповсюдження: за допомогою вітру, тварин, здатність розмножуватися вегетативним шляхом
  • Висока безпека насіння в грунті
  • Наявність періоду біологічного спокою

Знищення бур’янів важливе завдання у сільському господарстві. Заходи боротьби з бур’янами поділяються на попереджувальні та винищувальні.

Винищувальні заходи поділяються на агротехнічні, біологічні та хімічні. Також необхідно попереджати занесення насіння із сусідніх територій.
Насінницька компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” займається розведенням та продажем насіння однорічних та багаторічних трав, зернових та зернобобових культур в Україні.
На нашому сайті Ви можете замовити насіння однорічних трав (сорго, вікі ярої), насіння багаторічних трав (конюшини, лядвенця, райгаса, вівсяниці, тимофіївки та ін.), Насіння газонних трав у травосумішах. Весь асортимент прпродукції, що дається, представлений в каталозі продукції.

Пред’являємо високі вимоги до посівних якостей насіння: чистоти посівного матеріалу, рівня схожості, наявності в зерновій масі насіння бур’янів. Проходимо обов’язкову перевірку своєї продукції в насіннєвій інспекції.

Хочете купити насіння трав в Україні?

Ви можете надіслати нам заявку в електронному вигляді або зробити замовлення за телефонами:
(098) 267-21-01, (098) 266-40-71.

Наші співробітники зв’яжуться з Вами та допоможуть зробити покупку.

Оформити замовлення