Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Купити насіння медоносних трав

Купити насіння медоносних трав

Бджолярі, зацікавлені в отриманні якісного меду, повинні своєчасно подбати про висадку медоносних рослин, за допомогою яких бджоли можуть зібрати велику кількість нектару та пальців. Їхні первинні ферменти допомагають здійснити переробку цих речовин і прискорити процес отримання медових сот. Якісне насіння медоносних трав дозволяє рослинам розпочати період цвітіння безпосередньо в перше літо. Хороший урожай меду залежить від обраного типу медоноса. У нас ви можете купити насіння медоносних трав у будь-якій кількості.

Найбільш продуктивним у цьому випадку стає насіння; синця, липи, фацелії, буркуну, козлятника, які приносять близько 500-1000 кг крейди з одного обробленого гектара. Мед, що отримується з даних рослин, має покращені смакові характеристики та лікарські властивості при правильному зборі та зберіганні.

Види медоносів та особливості їх цвітіння

При виборі медоносів, які висадять біля пасіки, варто враховувати наступний перелік факторів:

  • Тривалість цвітіння самої рослини;
  • ступінь пристосованості до місцевих умов та поточного клімату;
  • Наявність різких температурних перепадів та інших несприятливих впливів;
  • бажані показники майбутнього медового продукту.

Види насіння медоносних трав, що реалізуються нашою компанією

До найпопулярніших різновидів медоносного насіння можна віднести:

Буркун. Найбільш плодоносними вважаються жовтий та білий вигляд. Період цвітіння рослини припав на пізню весну і до середини літа. Висаджування буркуну може принести до 300кг меду на 1 га. Відмінні смакові якості продукту доповнено лікувальними властивостями.

Буркун

Конюшина. Невибаглива у догляді рослина відрізняється покращеними кормовими та медоносними якостями. Медопродуктивність насіння конюшини склала близько 100 кг меду с-1га. Період цвітіння рослини відбувається наприкінці весни або на початку літа і триває до середини осені. Мед конюшини високо цінується за рахунок унікальних смакових характеристик та квіткового присмаку.

Купити насіння медоносних трав

Фацелію. Високо цінується у бджолярів за рахунок високих показників схожості, вона легко приживається на будь-яких типах ґрунтів, стійка до різних перепадів температур. Фацелія – лідер з продуктивності. Так, залежно від кліматичних умов з 1 га рослини можна отримати від 300 до 1000 кг меду.

Фацелію

Купити насіння медоносних трав в Україні

Правильний підбір насіння – відповідальне завдання, яке дозволить збільшити продуктивність на пасіці. При купівлі цієї продукції варто організувати співпрацю тільки з перевіреними продавцями та виробниками, такими як компанія ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”. У нашому каталозі можна підібрати насіння медоносів, яке відрізняється своїми гідними якісними характеристиками.

Важливий момент пов’язаний з тим, що покупцю варто звернути увагу на тип обробки насіння. Виробники відзначають негативний вплив агресивних хімічних речовин, проте деяке відпрацювання проводиться з метою захисту від шкідливих мікробів та підвищення рівня стійкості до можливих хвороб та вірусів. Не потрібно додатково захищати насіння таких рослин, як синя, огіркова трава та фацелію. Вони самі по собі наділені гарною схожістю.

Якщо ви хочете купити насіння медоносних трав в Україні, зв’яжіться з нами (098) 267-21-01.

Оформити замовлення