Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Багаторічні трави медоносних культур

Багаторічні трави медоносних культур

З метою підвищення продуктивності пасіки багато пасічників намагаються купити насіння багаторічних медоносних культур, які, крім усього іншого, мають сидеральні якості. Що це означає? Ґрунти, на яких виростають такі культури, відрізняються гарною структурованістю. Тобто. згодом очікується ще більшого врожаю медоносних і кормових культур.

Медоноси

Конюшина повзуча біла — невибагливий медонос. Рослина прекрасно росте в будь-яких умовах, стійко переносячи надлишок або нестачу вологи, поганий ґрунт та заморозки. Біла конюшина може висіватися як одиночна культура, так і в травосумішах. Період його цвітіння припадає на червень і продовжується до глибокої осені.

Багаторічні трави медоносних культур

Червона конюшина підходить для вирощування на ділянці з будь-яким ґрунтом, крім кислого ґрунту. Якщо посіяти рослину у відповідному місці з урахуванням усіх її особливостей, видобуток з неї буде цілком вражаючою. Як правило, цвіте конюшина з кінця червня до осені.

Переваги посіву багаторічних трав на ділянці

  • Відмінна стійкість до екстремальних погодних умов.
  • Стійкість до витоптування.
  • Формування щільного дернового прошарку робить ґрунт стійким до механічних навантажень.
  • Сильне переплетення кореневищ культур затримує зростання бур’янів.
Культура Чистота, min. Схожість, min. Фасовка, кг Ціна з ПДВ, грн/кг
Гречка 98% 96% 20 50
Фацелія 98% 96% 35 160
Біла Конюшина 98% 96% 25 160
Еспарцет 98% 96% 25, 50 35
Буркун білий 98% 96% 20 130
Буркун жовтий 98% 96% 20 130
Синяк звичайний 98% 96% 35 250

ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС” пропонує купити насіння багаторічних травосумішей з доставкою до вашого міста. Кожна рослина надасть меду особливого смакового відтінку і підвищить цілющі властивості продукту. Виберіть потрібну культуру для вашої ділянки. Якщо ви не знаєте, яку суміш трав вибрати та скільки, звертайтеся до нас. Зателефонуйте або залиште заповнену заявку на сайті нашого інтернет-магазину. Бажаєте придбати продукцію з гарною знижкою – у нас ви можете купити насіння багаторічних трав оптом. Весь насіннєвий матеріал проходить найсуворішу перевірку та схвалений знаком якості.

Оформити замовлення