Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Застосування насіння багаторічних трав для різних цілей

Застосування насіння багаторічних трав для різних цілей

Насіння багаторічних трав набуває для різних цілей. Такі трави допомагають налагодити сівозміну, вони ідеально підходять для газонів, але найчастіше їх купують для вирощування кормової трави. При цьому багаторічні трави можуть гарантувати зелений корм та допомагають створити ідеальне сіно.

Особливості багаторічних трав для різних цілей

Багато хто давно зрозумів, що купувати готове сіно не завжди вигідно, це дорого, до того ж ви не знаєте, який склад у даного набору, тому в деяких випадках краще купувати насіння, якщо є територія для засіву. Ви отримаєте повноцінний насичений корм, який ідеально підійде для тварин. Це відмінний варіант для тих, хто бажає, щоб велика рогата худоба отримувала гідну кількість вітамінів, протеїнів, щоб заготівля корму на зиму проходила без проблем.

Найчастіше для кормових трав обирають такі позиції, як люцерна, конюшина, буркун, козлятник. Якщо розглядати знакову культуру, то це найчастіше вівсяниця, вогнище, тимофіївка, лисохвіст та інші варіанти.

Слід розуміти, що всі трави поділяються на бобові та злакові. Часто насіння використовується для того, щоб забезпечити сівозміну. Перед тим, як засівати такі цінні культури, як:

  • озима пшениця,
  • озиме жито,
  • яра пшениця,
  • просо,
  • льон.

Деякі види багаторічних трав здатні захистити ґрунт від водної та вітрової ерозії, але й збагатити його азотом.

Розмаїття насіння багаторічних трав

Конюшина та люцерна є найкращими культурами для того, щоб підвищити врожай цінних культур. Також вони забезпечують відмінний водний режим ґрунту. Багаторічні трави здатні добре затримати вимивання поживних речовин, наприклад, виключено вимивання азоту, калію. Вони сприяють тому, щоб у землі накопичувалися органічні речовини, які сприяють родючості. Часто багаторічні трави використовують для газонів, але вони бувають різного типу і, залежно від цього, підбирається особлива травосумішка. Багаторічні трави можуть забезпечити гарний рівний газон протягом кількох років, за умови ретельного контролю, догляду за газоном, при цьому газони можуть бути різного типу. Це може бути декоративний газон як частина ландшафтного дизайну, може бути спортивний газон, який призначений для ігор, для дитячого майданчика. Можна знайти мавританський газон, і багато інших. Також вибір травосуміші для газону залежить від того, в якому регіоні насіння засіватиметься, тому що деякі передбачають посушливе літо, а деякі трави дощову погоду.

Оформити замовлення