Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Яке буває насіння кормових травосумішей

Яке буває насіння кормових травосумішей

Багато фермерів використовують насіння кормових травосумішей, щоб отримати якісні угіддя для випасу великорогатої худоби. Кормові трави бувають однорічні та багаторічні. Перші сіються з метою захистити багаторічні культури на початковому етапі зростання від бур’янів. Крім того, багаторічники дають високий урожай лише на другий рік.

Особливості багаторічних кормових трав

Головна особливість таких культур – це високий вміст білка та корисних елементів. Відповідно, тварини отримують все необхідне ефективного розвитку та зростання. Вирощуються не лише для пасовищного застосування, а й для заготівлі:

  • сіна;
  • силосу;
  • сенаж;
  • гранул.

Багатолітні культури бувають бобові та злакові. Кормові травосуміші найчастіше включають такі трави – люцерна, конюшина, житняк, райграс, тонконіг. Хоча підсумковий склад багато в чому залежить від кліматично-ґрунтових умов. Найбільш правильним рішенням буде проконсультуватися зі спеціалістами, які допоможуть підібрати насіння кормових трав для вашої ділянки.

Якими перевагами виділяються кормові травосуміші

Під час організації пасовищних угідь, трави можуть сіятися у складі травосумішей чи поодинці. У разі істотно ускладнює процес вирощування. Кожна культура виділяється своїми недоліками, які особливо помітні, коли трава росте одна. Навпаки, травосуміші складаються таким чином, що всі рослини доповнюють одна одну.

Усі кормові травосуміші класифікуються за такими ознаками:

  • за призначенням;
  • за терміном використання;
  • за складом.

За періодом зростання поділяються на довгострокові та короткострокові. При правильному догляді деякі луки здатні протягом 5-7 років забезпечувати тварин якісним кормом. Крім того, такі трави сприяють відновленню ґрунту, насиченню його корисними компонентами.

У складі травосумішей може входити від 3 до 7 різних культур. Підбираються вони індивідуально, згідно з поточними потребами. Особливу увагу необхідно приділити набуваємо насіння. Від їхньої якості багато в чому залежить підсумкові показники схожості. Вік насіння не повинен бути більше 2-3 років. Чим старіше, тим гірша схожість.

Практично всі культури не вибагливі. Здатні спокійно переносити заморозки та посуху. Однак забезпечення своєчасного поливу та підживлення добривами дозволить отримати значний урожай.

Оформити замовлення