Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Як вибрати правильні кормові трави та травосуміші

Як вибрати правильні кормові трави та травосуміші

Насіння кормових трав або кормових травосумішей давно актуальне, адже воно дозволяє виростити відмінну траву, яка ідеально підійде для сіножаті, для корму. Це чудовий варіант для тих, хто має велику кількість тварин.

Різновиди травосуміші для корму

Тваринники давно зрозуміли, що краще виробляти корм самостійно, ніж купувати його у фермерів. Ідеальний корм – це зелена соковита трава для пасовищ. Вона є поживною, насиченою. Окрема категорія – трава, яка вирощується у тому, щоб у подальшому створити сіно. Це травосуміш для сіножаті. Якщо розглядати кормові травосуміші, то ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант.

Зазвичай травосуміші поділяються за номерами і підходять або для пасовищ і для сінокосів, або тільки для сінокосів.

Кожна травосумішка має певний склад, вона буде вказана у відсотковому співвідношенні. Якщо це суміш для корму, тобто для пасовищ, це буде:

  • райграс,
  • вісяниця,
  • кострець

практично в рівних кількостях. Якщо ж це суміш тільки для сінокосів, то тут буде додано тимофіївка та тонконіг. Вони ідеально підходять для вирощування на лугах. Окремо надається травосуміш для заготівлі кормів та травостою. Варто розуміти, що ці суміші були обрані досвідченими агрономами. Вони вивчали регіон, поведінку трав на певному ґрунті, сумісність трав між собою та врожайність.

Кормові травосуміші – особливості вибору

Для того щоб зробити поживну зелену масу, деякі види трави використовують для підживлення з метою збільшення надою – люцерна, костриця, тимофіївка та конюшина. Кожна травосумішка має свої особливі нюанси і підходить для сінокосів, для заготівлі корму. Важливо, щоб вона була насиченою, поживною, містила достатню кількість протеїну. Тварини мають розвиватися правильно, швидко зростати. Для цього їм потрібна велика кількість якісної трави.

Але варто розуміти, що не тільки від якості насіння залежить надалі врожай. Також важливо правильно посіяти насіння, вибирати його з урахуванням особливостей ґрунту. Слід розуміти, що травосуміші повинні вибиратися регіонально, тобто важливо враховувати якість суміші для вашого регіону. У будь-якому випадку травосуміш підбирається таким чином, щоб корм і врожай вийшов гідним, щоб він витримував різні навантаження, міг чинити опір бур’янам, будь-яким захворюванням, атмосферним явищам.

Звертайтеся до менеджерів компанії ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”, щоб купити насіння кормових трав та травосумішей за вигідною ціною від виробника оптом та в роздріб.

Оформити замовлення