Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Насіння / Суміш насіння газонних трав «Тіньова»

Суміш насіння газонних трав “Тіньова”

Під час створення газону на ділянках з нестачею сонячного освітлення в першу чергу необхідно звернути увагу на грамотний підбір суміші газонних трав. У складі таких травосумішей при озелененні сухих тінистих територій повинна переважати вівсяниця червона (більше 65% у суміші), можлива присутність вівсяниці очеретяної та вівсяниці овечої, при озелененні сирих тінистих місць – мятлик звичайний, мітлиця жебегоносная дешампсія).

Тип Склад Тара, кг Гурт з ПДВ, грн
Суміш насіння газонних трав “Універсальна” Райграс багаторічний – 40% Райграс однорічний – 20% Костриця червона – 20% Фестулоліум – 15% Тонконіг лучний – 5% 5, 20,25 175
Суміш насіння газонних трав “Спортивна” Райграс багаторічний – 30% Райграс однорічний – 20% Костриця червона – 25% Фестулоліум – 15% Тонконіг лучний 10% 5, 20,25 175
Суміш насіння газонних трав “Ліліпут”natcasesort Райграс багаторічний – 10% Райграс однорічний – 10% Костриця червона – 50% Фестулоліум – 10% Тонконіг лучний – 20% 5, 20,25 230
Суміш насіння газонних трав “Тіньова” Райграс багаторічний – 20% Райграс однорічний – 10% Костриця червона – 30% Костриця очеретяна – 20% Фестулоліум – 15% Тонконіг лучний – 5% 5, 20,25 175
Суміш насіння газонних трав “Сухостійка” Райграс багаторічний – 15% Райграс однорічний – 10% Костриця червона – 15% Костриця очеретяна – 30% Фестулоліум – 20% Тонконіг лучний – 10% 5, 20,25 175
Суміш насіння Садова “Зелене поле” 2 Райграс однорічний 25% Грястиця 15% Костриця очеретяна 10% Фестулоліум 25% Тимофіївка лугова 25% 5,25 130

Якщо ділянка глухе та сонячне світло туди потрапляє вкрай рідко, а газон дуже хочеться, то слід звернути свою увагу на райграс пасовищний з необхідністю постійного підсіву та оновлення газону. Купити тіньову газонну траву можна цілий рік у зручний час.

Суміш насіння газонних трав “Тіньова” – Травосуміш для створення газонів у тіні дерев та чагарників. Має підвищену тіневитривалість, утворює щільний, рівномірний і густий трав’яний покрив на затінених ділянках. Газон зимостійкий та стійкий до витоптування.

Рекомендації з посіву суміші насіння газонних трав “Тіньова”

Насіння можна сіяти з весни до осені: оптимально вибрати теплу, не спекотну погоду. Травосуміш “Тіньова” призначена для посіву в затінених місцях, проте уникайте посіву газонної трави в “глуху” тінь, куди сонце взагалі не потрапляє протягом дня (між гаражами, поряд із забудовами). У таких місцях, як правило, не росте жодна рослинність, і газонна трава теж не зможе рости. Травосуміш “Тіньова” добре почуватиметься, наприклад, у тіні дерев.

Посів газонної трави робіть на попередньо підготовленій ділянці. Земля має бути перекопана, вирівняна та очищена від бур’янів. Після цього можна приступати безпосередньо до посіву насіння.

Найдоступнішим залишається посів вручну. Суміш потрібно ретельно перемішати. Насіння має бути посіяне на глибину не більше 1 см. Намагайтеся рівномірно розподілити насіння по всій ділянці таким чином, щоб Ваша витрата склала 30 – 50 грам на 1 кв. метр. Для ущільнення ґрунту над насінням, потрібно пройтися ковзанкою. У жодному разі не можна утрамбовувати ґрунт занадто сильно.

До появи сходів грунт повинен залишатися вологим. Для цього необхідно виготовляти її полив щодня. Вода повинна рівномірно розбризкуватись по всьому газону, а не поливатися струменем.

Купити газонну траву для тіні. Суміш насіння газонних трав “Тіньова” купити в Україні

Ми реалізуємо насіння газонних трав для тінистих місць, тому що створення газону подібного роду викликає безліч питань і, щоб уникнути фіаско, вимагає чіткого виконання всіх агротехнічних прийомів. Газонну траву для тіні бажають купити люди, які зіткнулися з проблемою озеленення територій з нестачею сонячного світла – парки, сквери, сади, насадження великих дерев. Це можуть бути як компанії, так і дачники та садівники-аматори. У більшості випадків вдається отримати позитивний досвід та відповідні відгуки. Представлені вище насіння та травосуміші для тіні можна придбати у нас. Ми з радістю здійснимо оперативну доставку тіньової газонної трави або надамо зручний самовивіз зі складів організації.

Широкий асортимент, регулярне оновлення складських залишків та грамотний консультаційний супровід від добірки матеріалу до обслуговування вже готового газону робить нашу компанію незамінним помічником у житті Вашого саду!

Оформити замовлення