Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння райграсу пасовищного

Насіння райграсу пасовищного

Виростити ідеальний і при цьому невибагливий газон – мрія багатьох дачників та садівників. І найкращою травою для цього стане кукіль багаторічний, відомий нам і під іншими назвами. На галявині з цієї газонної рослини можна активно проводити відпочинок і не хвилюватися, що трава пошкодиться або зітопчеться. Купити насіння райграсу пасовищного ви зможете у нас – у магазині Smart Agro Plus.

Купити насіння райграсу пасовищного в Україні “Smart Agro Plus”

Наш інтернет-магазин “Smart Agro Plus” – це найбільший в Україні продавець насіння та травосумішей, сумішей для підживлення ґрунту та інших товарів для дачі та саду.

У каталозі “Smart Agro Plus” ви знайдете і купите насіння широко використовуваної злакової культури – райграсу пасовищного (він же – кукіль багаторічний). Це рихлокустова газонна рослина з характерним темно-смарагдовим забарвленням.

Особливості райграсу багаторічного

Насіння райграсу багаторічного – потрібний товар у дачників нашої країни. Це зумовлено наступними особливостями цієї газонної рослини:

  • Стрімка схожість.
  • Здатність прижитися на будь-якому типі ґрунту.
  • Соковитий смарагдовий колір.
  • Відмінні декоративні властивості газону.
  • Стійкість до витоптування, інтенсивного навантаження.

Незважаючи на цілий перелік позитивних особливостей, багаторічний кукіль має один істотний мінус. Рослина погано переносить зимівлю, що обмежує її масштабне поширення в регіонах та інших країнах із досить жорстким кліматом. Газон сильно рідшає і втрачає соковитість, що змушує садівника заново займатися його посівом та вирощуванням. Наразі селекціонери активно працюють над вирішенням цієї проблеми.

Крім того, багаторічний кукіль погано росте в тіні. Тому рекомендовано висаджувати його на сонячному місці.

Ціни насіння райграсу пасовищного у магазині “Smart Agro Plus”

Ціни в каталозі Smart Agro Plus представлені в інформаційних цілях, оскільки постачальники часто змінюють вартість своєї продукції. Щоб купити газону, уточніть вартість товару у нашого оператора.

Купити насіння райграсу пасовищного оптом

У “Smart Agro Plus” можна купити пасовищний кукіль не тільки в роздріб, а й оптом. Оскільки в каталозі вказані ціни на роздрібний продаж, при необхідності оптової закупівлі вам потрібно повідомити про це нам. Наші співробітники зроблять перерахунок замовлення у оптових розцінках.

Щоб купити насіння багаторічного райграсу в Україні зв’яжіться з нами. З придбаної у нас травосуміші ви зможете виростити галявину будь-якого призначення: для занять спортом та активних ігор, для декоративного озеленення ділянки тощо.

Оформити замовлення