Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння газонних трав, особливості, вимоги, види

Насіння газонних трав, особливості, вимоги, види

Першим вищим квітковим рослинам, відомим науці близько 130 мільйонів років, тобто вони є сучасниками динозаврів.

Ще не існувало навіть усіх ссавців, а трава вже була. Але й цей вік не межа, багато вчених вважають, що трава з’явилася значно раніше за деревні породи рослин і вона перша вийшла на сушу, тим самим давши можливість існувати не тільки наземним рослинам, а й тваринам.

Насіння газонних трав, особливості, вимоги, види

За цей термін трава постійно пристосовувалася до умов життя, що змінюються, на Землі – вставали гірські системи, плавали материки від одного полюса до іншого, а трава займала все нові і нові простори. Немає на Землі материка, чи континенту, де не росла трава. Вона зростає навіть в Антарктиді.

Але настали часи нашого з вами існування і з’явилася мода на газон, а що таке газон без насіння газонних трав?

Насіння газонних трав – основнності

Для створення газону потрібно вирішити кілька питань. По-перше, яке призначення газону?

Якщо газон мислиться як парадний, так званий партерний газон, то треба відразу треба мати на увазі, що це не газон для неспішних прогулянок, не для ігор з дітьми, цей газон краще одразу обгородити гарним парканом і тільки доглядати його, чуючи заздрісні зітхання сусідів.

Якщо це газон, на якому ваші діти гратимуть у футбол із сусідськими хлопчиками, то відразу необхідно використовувати насіння газонних трав саме спортивного спрямування і не тільки для засіювання цього газону насінням газонних трав.

Якщо цей газон призначений міською службою озеленення для озеленення парку, або для зміцнення укосів, або для еко паркування, то одразу треба купувати насіння газонних трав відповідного призначення.

Насіння газонних трав – вимоги

До насіння газонних трав висуваються численні вимоги.

По-перше, вони повинні мати досить хорошу східність, щоб трава потужно і швидко розвивалася, щоб насіння газонних трав підходило для умов вирощування.

Для газонних трав вимоги досить суперечливі.

Перший лист на стеблі повинен розташовуватися ближче до поверхні ґрунту, тобто щоб не було довгих, голих стебел.

Газонна трава має бути багаторічною, щоб не вимагалося щорічне підсівання насіння. Ці вимоги не відносяться до насіння мавританського газону, його квіткову складову необхідно підсівати щовесни. Крім того, трава повинна витримувати низькі і численні стрижки. Звичайно, якщо ви купили насіння мавританського газону, то ця вимога до них так само не стосується.

Газонні трави висіють заради красивого, зеленого кольору листя, тому треба купувати насіння саме таких трав.

Трава, особливо призначена для використання як ігровий та спортивний газон, повинна витримувати значні фізичні навантаження та швидко відновлюватися після пошкоджень.

Зелена маса газону має бути якомога більшою, але її приріст протягом сезону має бути незначним (так званий карликовий газон, або “лінивий” газон). Листя трави не повинні мати дрібних і великих зазубрит, стебла повинні бути м’якими та гнучкими.

Дернина газону має бути якомога щільнішою і вона має бути пружною, це допомагає переносити фізичні навантаження.

Для зниження експлуатаційних витрат трава має бути стійкою як до зимових умов, так і до посухи, має бути стійкою до хвороб та шкідників.

Догляд за газонною травою не повинен бути обтяжливим.

Скільки всього видів трав на Землі точно невідомо. Їх багато, дуже багато.

Але для використання як газонні трави вибрано дуже небагато видів трав.

Як правило, як насіння газонних трав обрано насіння злакових рослин, і то не всіх, а лише деяких з них.

Однією з основних видів газонних трав є Овсяниці – червона, очеретяна, овеча. Овсяниці в результаті селекційної роботи здобули безліч сортів. Як правило, це дуже красиві, тонко листяні сорти, які відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом, гарною стійкістю до посухи, зимових холодів та фізичних навантажень.

Для створення газонів так само широко використовується Райграси – пасовищний і однорічний, хоча вони, звичайно, трохи більш грубуваті, ніж у костриці, але їхня гідність у тому, що вони швидко ростуть, добре витримують навантаження.

Гарний вигляд також має Мятлик лучний. З насіння мятлика лугового виходить газон з темно-зеленою травою, щільним дерном, який добре витримує навантаження.

Купити насіння газонних трав в Україні

При покупці насіння газонних трав необхідно враховувати багато факторів. По-перше, необхідно враховувати кліматичні особливості регіону.

Як правило, рекомендують купувати не моно видове насіння газонних трав, а його вже готові суміші, які районовані для різних умов. Це може бути насіння газонних трав для Півдня, який, як правило, відрізняється літнім недоліком вологи та високою температурою.

Це може бути суміш газонних трав, призначених для умов Півночі. Велике значення має інсоляція ділянки, де передбачається створити газон. Для тінистих ділянок пропонуються зовсім інші набори насіння, ніж для ділянок, які розташовані на сонячному боці.

Хочете купити високоякісне насіння газонних трав в Україні? Зверніться до компанії “Smart Agro Plus” – надійного постачальника посівного матеріалу.

“Smart Agro Plus” спеціалізується на виробництві та продажу насіння газонних трав, які відрізняються високою чистотою сорту, відмінним схожістю та високою врожайністю. Ми пропонуємо широкий вибір сортів, що підходять для різних умов та цілей.

Однією з наших головних переваг є доставка по всій території України. Ви можете зробити замовлення на нашому веб-сайті або зв’язатися з нашою командою для отримання додаткової інформації. Ми гарантуємо своєчасну доставку та надійну упаковку, щоб насіння газонних трав дійшло до вас у відмінному стані.

Смарт Агро Плюс – надійний партнер у насінництві на всі випадки життя! Наша компанія має багаторічний досвід роботи на ринку насінництва та зарекомендувала себе як надійний постачальник високоякісного посівного матеріалу. Ми пишаємося нашою репутацією і прагнемо забезпечити наших клієнтів тільки найкращим насінням.

Якщо ви шукаєте насіння газонних трав високої якості, зверніться до компанії Smart Agro Plus. Ми гарантуємо, що наше насіння допоможе вам створити гарний і здоровий газон, який радуватиме вас і вашу сім’ю протягом довгих років.

Оформити замовлення