Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння для газону, яке купити і посадити на своїй ділянці

Насіння для газону, яке купити і посадити на своїй ділянці

Визначаючи з відповідним насінням для газону, слід брати до уваги не тільки свої переваги, а й характеристики ґрунту, кліматичні умови. Поточний асортимент вражає своєю різноманітністю. Здебільшого зараз доступні різні травосуміші, що дозволяють отримати добрий та доглянутий газон. Можна посіяти одну культуру, але отримати рівномірне трав’яне покриття буде складно.

Елітні суміші

Мрія кожної людини побачити на своїй ділянці оксамитовий, щільний газон. Виглядає він шикарно, але щоб він завжди так виглядав, потрібно забезпечити якісний догляд і практично по ньому не ходити. У такі суміші зазвичай входять такі сорти трав – костриця довголиста, червона, овеча.

Насіння для газону

Головний плюс елітного газону – це чудові естетичні якості. Мінус набагато більший:

  • ціна висока;
  • потрібний особливий догляд;
  • зростає повільно.

Але якщо всі ці труднощі не лякають і готові витрачати час та сили на регулярний догляд, тоді обов’язково купуємо елітні травосуміші. Газон на ділянці буде розкішним.

Зносостійкі суміші

Оптимальним рішенням для багатьох є зносостійкі суміші або універсальні. Отримане зелене покриття дозволяє багато ходити, бігати та навіть кататися на велосипеді. Догляд потрібний, але не такий ретельний, як з елітними травами.

Основна культура у такій травосуміші – це райграс. Додатково додаються різні дерноутворюючі культури. Таке поєднання дозволяє отримати хороший газон, стійкий до різних негативних факторів.

Спеціалізовані газонні суміші

Далеко не всі ідеальні умови для зростання трави. Багато видів газону люблять сонце, за його відсутності швидко згасають. Однак існують спеціальні тіньовитривалі суміші. До їх складу входять такі культури – мітлиця тонка, костриця червона і довголиста.

Останнім часом особливу популярність почав набирати екологічний газон. До складу такої травосуміші додається мікроклевер. Його головна особливість – це маленьке листя. Крім того, він вирізняється такими перевагами:

  • пригнічує бур’яни;
  • переносить посуху;
  • наділяє грунт азотом;
  • не вимагає особливого догляду.

Вартість такого газону суттєво нижча. Доглядати його простіше, а росте швидко і добре.

Незалежно від вибраного насіння для посіву газону, потрібно ще грамотно провести його посів. Для цього ретельно готується ділянка, вирівнюється, вносяться добрива. Виробляти посів слід навесні або восени. Саме в цей період найоптимальніші умови.

Оформити замовлення