Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Насіння багаторічних трав – особливості посіву

Насіння багаторічних трав – особливості посіву

Багаторічні трави давно актуальні та досить затребувані. Багато хто вибирає їх для вирішення різних завдань. Деякі фермери вважають за краще придбати насіння багаторічних трав та засіяти власну пасовищу. Тим самим отримати найкраще сіно, склад якого буде повністю відомим.

Особливості посіву багаторічних трав

У будь-якому випадку можна зібрати траву суміш із багаторічних трав, яка забезпечить ідеальну кормову базу на зимовий період для тварин. Деякі засівають багаторічні трави з метою отримати зелений корм для тварин. У цьому випадку слід орієнтуватися на місце зростання, важливо визначитися із зоною – це може бути степова зона, чорноземна, лісова зона. Залежно від зони вибирається певна травосумішка.

Насіння багаторічних трав

Насіння багаторічних трав можна підібрати окремо для певного регіону. Найбільш підходящими багаторічними травами для нашої країни вважаються:

  • конюшина;
  • люцерна;
  • фацелія;
  • козлятник.

Найбільший урожай забезпечують різні травосуміші. Вони підібрані вже досвідченими астрономами залежно від ґрунту, кліматичних особливостей регіону.

Якщо ви засієте одразу однорічні трави, то захистіть у майбутньому багаторічну траву від негативних впливів, від шкідників та бур’янів. Однак важливо також підготувати ґрунт. Перед тим як розпочинати основну обробку, ґрунт найчастіше удобрюють гноєм, торфом.

Як вибрати насіння кормових трав

Вибір багаторічних трав залежить безпосередньо від таких факторів, як культура землеробства, типи ґрунту, погодні умови. Багаторічні трави здатні забезпечити оптимальний корм. Він буде насичений поживними речовинами, що сприятиме ефективному розвитку великорогатої худоби.

Однак слід дотримуватись правил посіву, адже існує певні терміни. Можливі ранні весняні посіви, літні, осінні, підзимові посіви. Також слід враховувати види посіву, це може бути пересічний, перехресний посів, стрічкова варіація посіву.

У будь-якому випадку ви повинні керуватися цілим рядом правил, щоб забезпечити хороший урожай, щоб насіння доповнювало одне одного. Важлива увага приділяється попередньому посіву однорічних трав, щоб збагатити грунт, наситити його поживними речовинами, прибрати бур’яни. У цьому випадку можна гарантувати відмінний урожай багаторічних трав, адже вони будуть захищені на тривалий період. Також важливий правильний вибір самого насіння залежно від регіону.

Оформити замовлення