Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Газонна трава — основні нюанси вибору

Газонна трава – основні нюанси вибору

Плануючи ушляхетнити певну територію, необхідно грамотно вибирати газонну траву. Вона має відповідати цілій низці вимог. Газон має бути красивим, він має бути стійким до витоптування та заморозків, повинен рости рівномірно.

Особливі нюанси підбору трав для газону

Багато бажають отримати газон з яскравою насиченою травою, яка ростиме рівномірно. Однак у цьому випадку потрібно купити насіння газонних травосумішей. Не варто думати, що можна засіяти одну культуру та отримати бездоганне зелене покриття. Тільки суміш кількох трав дозволить досягти конкретних цілей. Трави, що входять до травосумі, будуть:

  • захищати ґрунт,
  • збагачувати її,
  • боротися з бур’янами,
  • забезпечувати швидке зростання пагонів,
  • формувати ідеально зелений килим.

Газонна трава - основні нюанси вибору

Найкраще купити травосуміші, які будуть ідеально підходити для вашого регіону. Травосуміші підбираються залежно від регіону, тобто від кліматичних особливостей, від типу ґрунту, також обов’язково враховуються такі нюанси, як наявність ґрунтових вод, схилів, також важливо з’ясувати, це буде тіньова або сонячна сторона. Деякі трави пристосовані переносити сильні сонячні промені, постійну спеку. Деякі навпаки добре ростуть у тіні. Досвідчені агрономи подбають про те, щоб ваш газон був гарним.

Переваги травосумішей для газону

Якщо це газон на дачній ділянці, то тут важливим є мінімальний догляд, адже підстригати його регулярно, поливати його не буде можливості. Якщо це газон, який призначений для ландшафтного дизайну, він може обігравати якісь дизайнерські задуми. Тут дуже важливим є красивий естетичний вигляд. Не менш цікавими є такі моменти, як визначення, ігровий або спортивний газон. У цьому випадку трава повинна чудово переносити навантаження, адже по ньому бігатимуть і стрибатимуть.

Найчастіше підбирають певні трави, які будуть ідеальні саме для газону, це може бути тонконіг, мітлиця, костриця. Вони бувають різних типів, кожен вибирає відповідний залежно від регіону та від призначення. Загалом трави для газону мають бути стійкими до вимерзання, гарними, декоративними якостями. Також вони мають активно розвивати кореневу систему, швидко нарощувати покрив після скошування. Вони повинні бути здатні розмножуватися вегетативним способом, важливо, щоб трави мали соковитий зелений колір. У такому разі він буде виглядати ідеально, доповнювати прибудинкову ділянку, робити її привабливою і для власників, і для гостей.

Оформити замовлення