Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Як недорого і ефектно ушляхетнити будь-яку територію за допомогою газону

Як недорого і ефектно ушляхетнити будь-яку територію за допомогою газону

Ландшафтний дизайн щільно пов’язаний із ідеальним газоном. Він має бути яскравим, насиченим, рівним і повинен витримувати навантаження. Бажано, щоб трава не вимагала особливого догляду. Адже часто люди організують його на дачному селищі, де немає можливості регулярно стежити за ним. Наразі газонна трава для оптовиків виділяється широкою різноманітністю. Крім того, купувати оптом набагато вигідніше, оскільки ціна виходить значно нижчою.

Як недорого і ефектно ушляхетнити будь-яку територію за допомогою газону

Особливості травосумішей для газону

У будь-якому випадку газон буває різних типів, найкраще вибирати не монокультуру, а травосуміші. Травосуміші можуть бути підібрані з різних факторів, там можуть бути спеціальні суміші, трави для того, щоб створити рівний красивий газон. Щодо призначення газону, то він:

  • здатний ушляхетнити територію,
  • зробити красивішими парки, сквери,
  • створює особливе естетичне покриття для дитячого майданчика.

Газон зможе замаскувати певні ділянки, а також він підходить для схилів, горбистих ґрунтів. Газонна трава робить ділянку більш декоративно цінною, також захищає ґрунт від ерозії, відновлює родючість. Вона повинна відповідати цілій низці вимог, наприклад, у неї має бути естетичний вигляд протягом року, вона повинна мати швидку регенерацію, повинна бути пристосована до частих косовиків.

Різновиди трав для газонів

Травосуміші запобігають росту бур’янів, що стосується видів газону, то вони не можуть бути різного плану, це може бути спортивний газон, у цьому випадку дуже важлива стійкість до витоптування, також трава повинна мати здатність відновлюватися. Це може бути партерний газон, найчастіше його облаштують серед зелених рослин, у нього декоративна функція. Звичайний садовий газон повинен поєднувати декоративні характеристики і стійкість до витоптування. Також можна виділити газон, який росте у затемнених лісових зонах.

Щоб газон вийшов ідеальним, використовують цілу низку насіння, яке доповнює одне одного. Часто це тонконіг луговий, який здатний утворити зносостійку поверхню, у нього відмінна коренева система. Також це може бути тонконіг звичайний, тимофіївка лугова, хоча вона більш прийнятна в травах для сіножаті, але її можна зустріти і в травосуміші для газонів.

Також це може бути райграс багаторічний, він здатний пережити будь-які короткочасні заморозки та підходить для місцевості, де спостерігається м’який клімат. Вівсяниця червона часто є обов’язковим елементом травосуміші, вона теж має відмінну витривалість, і вона може рости навіть на малородючих ґрунтах.

Оформити замовлення