Adress
м. Луцьк, вул. Конякіна 2
Time 8:00-18:00
Мова:
  • Українська
  • English
Головна / Інформація / Багаторічні культури — вибираємо найкращі для вирощування на пасовищі

Багаторічні культури – вибираємо найкращі для вирощування на пасовищі

Основне джерело їжі для великої рогатої худоби влітку – зелений корм. У ньому є величезна кількість корисних компонентів. Кожен фермер може створити власний пасовища для своїх тварин. Залишається тільки розібратися, яку траву найкраще вживають корови, а від якої краще відмовитись.

Визначаємося з підходящою травою для пасовища

Усі доступні культури поділяються на однорічні та багаторічні. Перевага надається саме останнім, оскільки вони на кілька років уперед забезпечать тварин живильним кормом.

Визначаючи насіння багаторічних трав для своєї ділянки, слід розглянути такі культури:

  • Люцерна. Рослина відрізняється високою стійкістю до різних негативних факторів. Досягає середньої висоти, містить значну кількість білка.
  • Конюшина біла. Успішно проростає на всіх типах ґрунту. Легко адаптується до будь-яких умов.
  • Мятлик луговий. Поживна рослина, яка охоче поїдається тваринами.

  • Еспарцет піщаний. Досягає висоти один метр. Здатний рости на одному місці близько 10 років.

Щоб зробити правильний вибір для своєї ділянки, слід обов’язково враховувати такі фактори: погодні умови, тип ґрунту, його вологість та кислотність.

Що можна отримати з трави

Якщо влітку все дуже просто, тварини їдять зелену рослинність, то взимку робляться певні заготівлі. На даний момент виділяється чотири варіації трав для годування взимку:

  • сіно;
  • солома;
  • силос;
  • сінаж.

Кожен варіант виділяється своїми особливостями та нюансами заготівлі. Так, сіно вважається сухим кормом. Для його приготування проводиться скошування та просушування на сонці. Після чого збирається у сніп і зберігається у сухому приміщенні.

Найскладнішою технологією приготування виділяється силос. Він має високу вологість – 60%. Підготовлену траву розміщують у спеціальній ямі, куди ще додатково вирушають овочі, коренеплоди, закваска. Далі все ретельно пресується та накривається плівкою. Вже за місяць буде готовий якісний та поживний корм.

Годування худоби живильною зеленою масою – це важлива складова у її розвитку. Особливого успіху досягають фермери, які мають власні пасовища. Зараз можна з легкістю придбати насіння багаторічних трав, зробити їх посів і на кілька років забезпечити тварин відмінною кормовою базою. Причому багато багаторічних культур легко вирощуються і не потребують особливого догляду.

Звертайтесь до менеджерів компанії ТОВ “СМАРТ АГРО ПЛЮС”, щоб купити насіння багаторічних трав за вигідною ціною від виробника оптом та в роздріб.

Оформити замовлення